Saara Hopea vas "Bubbla"

605722

SAARA HOPEA, vas "Bubbla", signerad S. Hopea, Nuutajärvi Notsjö -58.
Klart glas, ångblåsningsmetod. Höjd 12 cm.

Smärre slitage, repor undertill

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Saara Hopea vas

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4590883
150
4575640
100
4575639
70

Slutpris EUR:
150
1 566 SEK, 176 USD
Utropspris EUR: