Salongsbord/matbord

605717

SALONGSBORD/MATBORD, klassicerande stil, bordsskiva i trä med plastlaminat, kopplat underrede i eloxerad lättmetall med svärtade detaljer, 1900-talets mitt, sannolikt Italien, höjd ca 71, 150 x 75 cm

Slitage, skivan med gulnader och märken, något ostadigt

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Salongsbord/matbord

Budhistorik

2019-01-16 kl 15:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.