Snedklaffsekretär

605715

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, imitationsmåleri, beslag i mässing, höjd 106, 97x44 cm, nyckel finns

Slitage, ett ben med skada

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Snedklaffsekretär

Budhistorik (24 bud)
4569793
1 900
4564631
1 800
4568099
1 700
4564631
1 600
4568094

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.