Clubfåtölj

605714

CLUBFÅTÖLJ, 1930/40-tal, klädd med skinn samt tyg, sitthöjd ca 46, djup 76 cm

En reva i skinnet, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Clubfåtölj

Budhistorik (15 bud)
4566310
2 800
4566406
2 600
4566310
2 400
4565519
4566309

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.