Johan Petterson oljemålningar

605712

JOHAN PETTERSON (1957): Floden I-IV, 4 samramade målningar, signerade och daterade Johan Pettersson 1999, olja på dukar,75x99 cm

Rum 20

Johan Petterson oljemålningar

Budhistorik (3 bud)

4568409
4568312
450
4556045

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.