Ljusstakar silver

605711

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tyskland, importstämplade, 1900-talets första hälft, rokokostil, fylld fot, höjd ca 16 cm

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (12 bud)
4566510
850
4566116
4566509
750
4566116
700
4566508
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.