Stig Lindberg

605709

STIG LINDBERG, "Prunus", servis, 28 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 2 mattallrikar, 2 förrättstallrikar, 2 kaffekoppar med fat, 21 assietter, uppläggningsfat

Slitage, repor

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Stig Lindberg

Budhistorik (16 bud)
4571889
4565852
4571887
1 900
4565852
1 600
4566074

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.