Skåp rokoko

605704

SKÅP, 1700-tal, rokoko, mörkmålad furu, nederdel med lådor, överdel med bakomliggande hyll- och lådinredning, skedhylla, draghandtag av brons, höjd ca 205, 140x61 cm

Nyckel medföljer

Renoverat och kompletterat, större torkspricka, bruks- och åldersslitage, lös listdel medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp rokoko

Budhistorik (17 bud)
4572458
7 400
4572150
7 200
4572269
7 200
4572150
7 000
4571958
6 800

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.