Stolar

605698

STOLAR, 6 st., 1920/30 tal, ryggbricka fanerat i olika träslag, stomme i betsad björk, sitthöjd 45 cm

Senare omklädda, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar

Budhistorik (2 bud)

4566702
4566701
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.