Matbord teak 1960-tal

605696

MATBORD, teak, 1960-tal, med två iläggsskivor, längd 140 cm, 2 st iläggsskivor 49 cm/st,
bredd, 100 cm, höjd 72 cm

Solblekt, repor, små avslag

Möbler, Matbord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matbord teak 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
4563253
1 600
4563251
4563250
1 400
4563248
4563247

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.