Hemi vägglampor 1 par

605692

VÄGGARMATURER / BORDSARMATURER, 2 par, 1970-tal, Hemi, "Klot III" höjd 25 cm, omärkt taklampa medföljer

Brusslitage och repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Hemi vägglampor 1 par

Budhistorik (8 bud)
4579374
650
4568478
600
4579373
600
4568478
500
4579368
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.