Oidentifierad konstnär

605691

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, landskap, olja på duk, ca 59x80 cm

smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

4573786
2019-01-18 14:02:51

2019-01-19 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.