Vägglampor AJH 1900-tal

605683

AJH, vägglampor, 1 par +1, 1950/60-tal, mässing, grålackerade skärmar, längd ca 40 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 2

Vägglampor AJH 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4577905
1 600
4577013
4576253
1 400
4575106
1 300
4569785

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.