Alplandskap

605677

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Alplandskap, olja på duk, ca 74x100 cm

Lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Alplandskap

Budhistorik (9 bud)
4568119
700
4568118
650
4567277
600
4567239
550
4561289
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.