Harry Wichmann oljemålningar

605669

HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) "Utsikt från Mosebacke" samt hamnvy, signerade och daterade -63 respektive -64, olja på duk respektive pannå, ca 11,5-21x19,5-26 cm

Kundcenter

Harry Wichmann oljemålningar

Budhistorik (11 bud)
4567819
950
4562267
900
4560678
850
4554317
4557938
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.