Pennvässare Tyskland 1900-tal

605668

PENNVÄSSARE, Jupiter 1, 1900-talets första hälft, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, svartlackerat gjutjärn, längd 36 cm

Diverse

Rum 7

Pennvässare Tyskland 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4580107
850
4580094
4580105
750
4580094
700
4578787
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.