Nagel ljusstakar

605664

WERNER STOFF & FRITZ NAGEL, ljusstakar, 13 st, Tyskland, 1960-tal, kromad metall, höjd 6 cm vardera

Bruksslitage

Diverse, Belysning

Monter 29

Nagel ljusstakar

Budhistorik (15 bud)
4579975
4579497
1 900
4568528
1 800
4563376
1 700
4568527
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.