Sideboard 20-talsklassicism

605662

SIDEBOARD, 1920-talsklassicism, fanerat i björk och alm med intarsia i bl a jakaranda, delvis svärtat, topp med lös glasskiva, 3 dörrar med bakomvarande hyll- och lådinredning, kulfötter, nyckel medföljer, höjd ca 74, 175x 52 cm

Bruksslitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard 20-talsklassicism

Budhistorik (6 bud)
4567985
4567978
1 300
4566437
4560805
4554389

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.