Fällbord 1800-tal

605657

FÄLLBORD, 1800-talets slut, bemålad, skiva med kinesiserande dekormåleri, centralben med 3-delad fot, diameter ca 46, höjd ca 75 cm

Lagningar, slitage, skiva med fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

4571111
4561440

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.