Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

605655

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 44/50, handtryckt analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (22 bud)
4565610
5 200
4553280
5 000
4565608
4 800
4553280
4 600
4565103
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.