Erik Höglund

605648

ERIK HÖGLUND, sängstomme, 1960-tal, Boda, skulpterad och svarvad furu, med spegel, bäddmått ca 200x160 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 18

Erik Höglund

Budhistorik (22 bud)
4567108
2 400
4567005
4566931
4566931
1 600
4566887

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.