Ishinkar 3 st Italien

605645

ISHINKAR, 3 st, aluminium, 1960/70-tal, Italien, höjd 18-23 cm

Slitage och bucklor

Diverse, Metall

Ishinkar 3 st Italien

Budhistorik (8 bud)
4567853
600
4567357
550
4557971
500
4567355
500
4557971
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.