Plankett brons

605644

GERDA SPRICHORN, plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 10

Plankett brons

Budhistorik (1 bud)

4570980
2019-01-17 10:38:21

2019-01-17 kl 13:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.