Matbord stolar rokokostil

605640

MATBORD, STOLAR, 4 st, 1900-talets slut, rokokostil, bemålade, sitthöjd ca 46, 2 iläggsskivar á 49 cm, höjd ca 74, 120x170 cm

Senare bemålade, slitage, blekt klädsel

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Matbord stolar rokokostil

Budhistorik (15 bud)
4572494
4572219
4572391
4572219
4570175
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.