Figuriner Kina

605638

FIGURINER, 2 st, Kina, 1900-tal, i form av häst och fågel, förgyllt silver och emalj resp emaljarbete på metall, sockel i grön sten resp trä, höjd ca 17 resp 9 cm

Diverse

Figuriner Kina

Budhistorik (18 bud)
4583459
1 400
4583496
1 300
4583459
4583487
4583459

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.