Örenlappsfåtölj

605635

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, sitthöjd 45 cm

slitage

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Örenlappsfåtölj

Budhistorik (4 bud)

4582133
450
4582026
4578102
4565221

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.