Jardinjär

605634

JARDINJÄR, omkring år 1800, mässing, dekor i relief, höjd 16 cm, 28x52 cm

slitage, skador

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Jardinjär

Budhistorik (11 bud)
4580979
850
4580831
4580831
700
4580519
650
4580138
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.