Jardinjär 18/1900-tal Frankrike

605633

JARDINJÄR, patinerad metall, 18/1900-tal, Frankrike, porslinsinsats, längd 53 cm

Lagad, sprickor, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (24 bud)
4582325
1 800
4582322
1 700
4582318
1 600
4581244
4582317

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.