Miodrag Djuric litografi

605631

DADO MIODRAG DJURIC (1933-2010): Figurkomposition, signerad Dado, 12/75, litografi, bladmått ca 66x48 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Miodrag Djuric litografi
Budhistorik (8 bud)
4578551
750
4577682
700
4577682
650
4575908
600
4575908
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.