Anders Österlin färglitografi

605630

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 31/195, färglitografi, ca 35x49 cm

gulnad

Geijersgatan 14, Göteborg

Anders Österlin färglitografi

Budhistorik

2019-01-20 kl 13:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.