Stolar i bambu

605628

STOLAR i bambu, 1900-talets senare del, sitthöjd ca 33, största bredd 71 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar i bambu

Budhistorik (7 bud)
4566302
4564240
4564240
950
4566301
900
4564240
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.