Vaser jardinär 1900-talets första hälft

605623

VASER, 1 par, JARDINIERE, 1900-talets första hälft, överfång i lila, slipad dekor, höjd ca 41 resp längd 36 cm

Mindre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 7, Hylla 6

Budhistorik (10 bud)
4580980
1 400
4580978
4580730
850
4579727
4579722
700

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.