Stolar 1800-talets första hälft

605619

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, fanérade i mahogny, skulpterad dekor, stoppad sits, blommig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Senare klädsel, smärre fanérbortfall, slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

4581550
2019-01-21 14:51:08

2019-01-21 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.