Lampskärmar

605615

TAKLAMPOR, 2 st, 1970-tal, stengods, prov/ emperiment till utställningen "Ting", höjd ca 17 cm

Elektrisk monering och fattning saknas, ytrepor o märken

Belysning, Taklampor

Lampskärmar

Budhistorik (2 bud)

4580601
4580600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.