Relief Lundgren

605614

TYRA LUNDGREN, "Märkeskvinnor", relief, förlaga till, Gustavsberg, stengods, stämpelsignerad, ca 33x25 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Relief Lundgren

Budhistorik (6 bud)
4581892
4581891
4581889
900
4581880
850
4581727

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.