Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal

605613

HURTS/ARKIVSKÅP, 1940/50-tal, metall, industriudesign, svart hammarlack, 3 lådor med draghandtag, utskjutbar avlastningshylla, höjd ca 80, 40x56 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Hurts / Arkivskåp 1940/50-tal

Budhistorik (8 bud)
4582304
650
4582287
600
4582303
550
4582287
500
4582298
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.