Thea Ekström blandteknik

605609

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition, signerad och daterad Ekström 24 IX 66, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, ca 40x76 cm

med dedikation

Thea Ekström blandteknik

Budhistorik (3 bud)

4582107
4565792
1 800
4564707
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.