James Hey Davies oljemålning

605607

JAMES HEY DAVIES (1844-1930): Engelsk by med får, otydlig signatur, olja på duk, ca 70x93 cm

Färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 12

James Hey Davies oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4582105
4582098
4581774

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.