Stolar gustaviansk stil

605598

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, bemålade, skuren dekor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med skador och fläckar, smärre färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

4582177
4567481

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.