Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

605597

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben med vitlök, signerad och daterad V Kliuchnikov -16, olja på duk, 48x30 cm

Oramad

Fack 31

Budhistorik (15 bud)
4582285
1 700
4581361
1 600
4575368
4569902
1 400
4569901
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.