Vjeteslav Kliuchnikov akvarell

605596

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Strandvägen, signerad V Kliuchnikov, akvarell, ca 28x40 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (9 bud)
4581051
650
4580805
600
4581049
600
4580805
550
4581047
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.