Elektronik

605591

ELEKTRONIK, 5 delar, 4 brödrostar samt hårtork, 1900-talets mitt eller tidigare

bruksslitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Elektronik

Budhistorik (1 bud)

4570936
2019-01-17 10:17:33

2019-01-20 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.