Etui 1800-tal Sverige

605590

CIGARETTETUI, 1800-talets slut, stålskuren dekor, blånerat, förgyllt samt emalj, dekor av Svenska riksvapnet, Bohusläns landskapsvapen, Göteborgs stadsvapen samt oidentifierat, monogram FE, ca 9x5 cm

Diverse, Metall

Etui 1800-tal Sverige

Budhistorik (13 bud)
4591607
1 600
4586417
4591604
4586417
4586567

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.