Stolar 4 st

605583

STOLAR, 4 st., gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade, sitthöjd ca 50 cm

en stol med skada, slitage, klädsel med skador/slitage

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar 4 st

Budhistorik (5 bud)
4575300
500
4574131
450
4572667
4566984
4565204

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.