Skrivbordslampor 1970-tal

605579

SKRIVBORDSLAMPOR, 4 st, 1970-tal, gul- och vitmetall, varav en etikettmärkt Belid, höjd ca 37-53 cm

Brukslitage, ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 7, Hylla 4

Skrivbordslampor 1970-tal

Budhistorik (8 bud)
4566015
600
4565939
550
4564440
500
4565938
500
4564440
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.