Nattduksbord 1900-talets andra hälft

605575

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, dekordelar i mässing, skiva i glas, höjd ca 59, 42x42 cm

Brukslitage, ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

4560577
4560361

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.