Kandelabrar

605568

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, sannolikt Frankrike, 3-armade, 4 ljuspipor, delvis patinerad och förgylld brons, höjd ca 59 cm

Smärre slitage, delvis renoverade

Diverse, Hem, Belysning

Kundcenter

Kandelabrar

Budhistorik (9 bud)
4576385
5 600
4576190
5 400
4574107
5 000
4571177
2 800
4569355
2 600

Slutpris SEK:
5 600
550 EUR, 610 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.