Orientmatta

605567

ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, ca 430x90 cm

Ställvis slitage, mindre skador, senare langetteringar

Mattor/Textilier

Matthylla 5

Orientmatta

Budhistorik (15 bud)
4566752
4566751
1 400
4566750
1 300
4566749
4563002

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.