Orientmatta

605565

ORIENTMATTA, old/semiantik, Sparta, Anatolien, ca 420x344 cm

Fläckar, ställvis slitage, skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

4559701
4556766

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.