Armas Mikola

605563

ARMAS MIKOLA (1901-1983): Sommarflicka, signerad, olja på duk, ca 63x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Mikola

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4564701
50
4554377
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: